حمایت مالی 💵❤️

 

درگاه پرداخت آیدی پی برای ایرانیان 👇🏻

idpay.ir/hide01


 ❤️💲 Crypto Currency Donation

 

👇🏻 Bticoin Wallet

13eQC8tk8pCrkASSDyEqWvZoQQEour4XYL

👇🏻 TRON (TRC-20) and USDT Wallet

TS2EXgVCqubzLpqa72xRZUCaBgFy9x7WiB

👇🏻 Ethereum (ETH) Wallet

0x7Ae97B6c8d6b4FF5741A13Cf3F91c05c49F5C4bB

لینک عضویت گروه ™RedBlue

دیدگاه: 0
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰
24 اسفند 1401 در 16:08

™RedBlue گروهی برای تعامل افراد حوضه امنیت سایبری در بستر تلگرام میباشد که توسط مجموعه ما اداره میشود و به افرادی که میخواهند یادگیری خود را هرچه بیشتر کنند یا تصمیم دارند با دیگر افراد مطرح و دانش آموزان ها در ارتباط باشند پیشنهاد میشود. از مزیت های گروه میتوان به منتشر شدن روزانه مطالب Private، کتاب های جدید، منابع یادگیری، لیک ها و اطلاعات مختلف اشاره کرد، در کنار این منابع شما همیشه میتوانید سوالات و مواردی که در آن به مشکل میخورید را در گروه مطرح کنید، از کاربران نقشه راه بخواهید و از دیگران کمک بخواهید و یا کمک برسانید. در حال حاضر تعداد اعضای فعال گروه بیش از ۳۱۰۰ میباشد و ملیت کاربران از تمامی کشور های جهان میباشد. گروه از ابتدای سال ۲۰۲۰ فعالیت خود را آغاز کرده و از ابتدا عضو گیری به صورت محدود و گلچین شده بوده است، با عضویت در گروه ™RedBlue شما میتوانید به بیش از ۵۸۰۰ فایل و ۳۸۰۰ لینک دسترسی پیدا کنید.


[ متن زیر صرفا برای کاربران خارجی وبسایت میباشد و کاربران ایرانی را تحت تاثیر قرار نخواهد داد ]


For buy invite link to Private Group (includes private files, tools, leaks, chats, important people, guides, roadmaps, etc) send 35$ to one of the wallet and send transaction hash or link to for the support -> @Hide01Bot

Crypto Wallets

:Bitcoin Wallet

13eQC8tk8pCrkASSDyEqWvZoQQEour4XYL

:Dogecoin Wallet

DUUER2yMkfoLUugytYJhdzztJgW5Phs3LU

:Tether (USDT – TRC-20 Network)  Wallet

TS2EXgVCqubzLpqa72xRZUCaBgFy9x7WiB

:TRON (TRC-20 Network) Wallet

TS2EXgVCqubzLpqa72xRZUCaBgFy9x7WiB

Telegram Support: @Hide01Bot

راهنما

لطفا پیش از ارسال هرگونه پیام به مدیریت متن زیر و سوال های پرتکرار را مطالعه کنید.

 1. برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا وبسایت ریزی (rizy) باز شود سپس بر روی گزینه "برای ادامه اینجا کلیک کنید" ضربه بزنید، در صفحه بعد پس از 7 ثانیه شما میتوانید با کلیک بر روی گزینه "رد کردن تبلیغ و مشاهده لینک" فایل مربوطه را به صورت مستقیم از سرور وبسایت به صورت کاملا رایگان دانلود نمایید.
 2. لطفا وبسایت را بر روی زبان فارسی قرار دهید سپس رمز عبور را بخوانید و از کپی کردن آن خودداری کنید.
 3. اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM, FDM, XDM استفاده کنید.
 4. فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارهای Winrar, Peazip , 7zip و یا مشابه آن استفاده کنید.
 5. کلیه رمز های عبور جهت بازگشایی فایل فشرده در قسمت اطلاعات فایل و باکس دانلود نوشته شده است. لطفا به بزرگ و کوچکی حروف دقت کنید و هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
 6. چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام  "The archive is corrupt" مواجه شدید، دقت کنید که تمامی فایل ها را به صورت کامل دانلود کرده باشید و همچنین اطمینان ایجاد کنید که پسورد را به صورت صحیح وارد می‌کنید. در صورتی که مشکل حل نشد میتوانید با پشتیبانی وبسایت در ارتباط باشید.
 7. فایل های لابراتوری دوره ها و کرک نرم افزار ها به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دیدگاه ها

قبل از ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی یا انگلیسی بنویسید.
 • دیدگاه های در رابطه با رمز عبور تایید نمی‌شوند، لطفا بخش سوالات پرتکرار را مطالعه کنید.
 • دیدگاه های فینگلیش تائید نمی‌شوند.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین آمیز تائید نخواهند شد.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

انجمن ها 👥